דלת אקוסטית

דלת אקוסטית

אוקטופוד מייצרים דלתות אקוסטיות מעוצבות ויעילות, שיהפכו כל חדר, משרד, או אולפן הקלטות למרחב שקט ונינוח, נטול הפרעות אקוסטיות.

מגוון דגמי דלתות אקוסטיות עם בידוד אקוסטי גבוה במיוחד, 30 דציבלים  ועד 45 דציבלים. על פי צרכי הלקוח והעדפותיו.

מדידת שטח - דלת אקוסטית​

דגם סיילנס 34​

      סוגי דלתות אקוסטיות

  • דלתות זכוכית – פרופיל אלומיניום, עם זכוכית חלבית, או זכוכית שקופה, בעלות מראה יוקרתי, על פי המידות והצרכים שלכם. בידוד אקוסטי 30 דציבל.        
  • דלתות אלומיניום – גוף אלומיניום בצביעה חלקה בתנור ומשקוף תואם. בידוד אקוסטי 32 דציבלים.
  • דלתות עץ – עשויות משש שכבות, מתוכן 3 שכבות אקוסטיות. בידוד אקוסטי 34-36 דציבלים.           
  • חול – דלתות כבדות ומסיביות מעץ, במילוי חול, בעלות יכולת בידוד אקוסטי גבוהה במיוחד, בידוד אקוסטי עד 45 דציבלים, מעוצבות בהתאמה אישית.

הסוף למטרדי הרעש
אם בעבר, דלתות אקוסטיות היו נחלתם של בעלי ממון, הרי שהיום דלתות אקוסטיות הן בהישג ידו של כל אחד. מעתה, תוכלו לנוח בשקט גם בשעה שהילד מתאמן בנגינה בפסנתר, או בעת שהבת מבלה עם חברותיה בסלון. כל שעליכם לעשות, הוא לרכוש דלת אקוסטית איכותית לחדר השינה שלכם, ותזכו לשינה עריבה ללא הפרעה.

התקנת דלת אקוסטית

מומחים אקוסטיים לשירותכם!

חברת אוקטופוד מתמחה במתן מגוון פתרונות אקוסטיים לבתים פרטיים, חברות, ועסקים. צוות החברה המקצועי מתמחה בהתאמת הפיתרון האקוסטי הטוב ביותר לכל צורך וחלל.
הדלתות האקוסטיות שאוקטופוד מייצרים ומתקינים עומדות בכל התקנים הנדרשים, והוכחו כיעילות בבידוד רעשים. קיימים מגוון דגמים של דלתות אקוסטיות במחיר של החל מ 3,500 ש״ח.

כאשר אתם רוכשים דלת אקוסטית מאוקטופוד, אתם יכולים להיות בטוחים, שהדלת תעמוד בציפיותיכם, ואף למעלה מכך.

חיפויים לדלת אקוסטית מעץ, דגם סיילנס 34

מהי חשיבותה של דלת אקוסטית בעיני הציבור:

כשמונים ושישה אחוזים מן האוכלוסייה מצהירים שיש חשיבות רבה לדלת אקוסטית בחדר השינה, ובצדק. דלת אקוסטית מונעת רעשים חיצוניים, ובנוסף, מעניקה לך פרטיות מקסימאלית.  כל חדר – והדלת שלו

במידה רבה מאוד
50%
במידה רבה
36%
במידה מועטה
8%
במידה מועטה מאוד
6%

קרא עוד בנושא בידוד רעשים:

בידוד רעש

ייעוץ אקוסטי – אדריכלים ומעצבי פנים

אדריכלים? מעצבי פנים? תכנון חלל הינו תחום של מקצוענים. כמו בכל תחום מקצועי, השקעה בפרטים הקטנים יוצרת את ההבדל בין טוב מאוד למצוין, בכל מה …

קרא עוד
הדהוד

ייעוץ אקוסטי לבעיות הדהוד

פתרון בעיות הדהוד יעלה את איכות החיים שלכם ויתן לכם את המינימום ההכרחי, פרטיות ושקט בכל עת ובכל מצב. הדהוד מתמשך זו בעיה שעשויה לפגוע …

קרא עוד
בידוד רעש

ייעוץ אקוסטי בעיות רעש

בעיות רעש עשויות להפוך מבעיה טכנית – שמיעתית, לבעיה בריאותית. טיפול נכון בבעיות רעש יכול לבלום התפתחות של בעיות נוספות שהן תוצר של רעש סביבתי …

קרא עוד